Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

ankimimet

Meta reagon për ankimimet në KAS: Asgjë s’ka mbaruar! Të rinumërohet çdo votë me transparencë

Presidenti Ilir Meta reagon për ankimimet e partive opozitare PD, PS dhe kandidatëve të pavarur në Komisionin e Ankimimeve dhe Sanksioneve (KAS), duke thënë...

Ankimimet për rezultatin e zgjedhjeve, KQZ: 74 raste të dyshimta në Gjirokastër, 12 persona vunë shenjën e gishtit për 70 zgjedhës

KQZ ka kthyer përgjigje përsa i përket ankimimit të partive politike për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit, lidhur me kryqëzimin e të dhënave...

Lajmet e fundit