Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

ankesat e biznesit

Edi Rama njofton procedurat e reja për bizneset: S’ka më sorollatje nëpër zyra për ankesat e tenderave, do bëhet online në e-Albania

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar paraditen e sotme një tjetër risi që do të vijë për qytetarët dhe bizneset në platformën e-Albania. Referuar asaj...

Lajmet e fundit