Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

anisa markarian

40 vite pas premierës së filmit “Në çdo stinë”, Anisa Markarian “kthehet pas në kohë” dhe tregon me detaje prapaskenat

Kanë kaluar 40 vite nga premiera e filmit “Në çdo stinë”, i cili për herë të parë u shfaq në në Pallatin e Kulturës...

Anisa Markarian tregon se ka dashur të puthë Arben Imamin: Si u hoq figura e Tartarit, për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me...

Aktorja Anisa Markarian, në një intervistë të fundit për 'Sot 7' ka rrëfyer se si ka dashur të puthë Arben Imamin, ish-fugurën e njohur...

“Vajzat me kordele të kuqe”, mjekja aktore tregon hapat e parë: Si u bëra pjesë e Kinostudios (E PLOTË)

Anisa Markarian njihet ndryshe si “mjekja aktore”. Ajo është me origjinë nga Armenia, por familja e saj u dëbua nga vendi i tyre. ...

Mjekja aktore tregon historinë rrënqethëse të jetës: Si u dëbua familja ime nga Armenia në Shqipëri (VIDEO)

Anisa Markarian njihet ndryshe si “mjekja aktore”. Ajo është me origjinë nga Armenia, por familja e saj u dëbua nga vendi i tyre. ...

Lajmet e fundit