Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Anila Zeqiri

Prej 3 muajsh i ati në morg, pas deklaratës të së bijës reagon Spitali i Vlorës: Vajza la të atin në urgjencë dhe u...

Spitali Rajonal i Vlorës ka reaguar pas investigimit të publikuar ditën e djeshme në emisionin “Boom” për rastin e Anila Zeqirit e cila kishte...

Lajmet e fundit