Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Anila Hoxha

Vrau gruan me sëpatë dhe më pas vari veten në pemë, gazetarja zbulon arsyen e krimit monstruoz

Gazetarja Anila Hoxha ka thënë se ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Dragostunjë të Librazhdit, ka qenë për motive xhelozie. Ajo tha sot...

Gazetarja rrëfen historinë e frikshme të padëgjuar më parë: Gerti ishte ekonomist, u gjet i pajetë në pozicion lutjeje

Gazetarja Anila Hoxha teksa ishte duke folur për ngjarjen e rëndë të 23-vjeçares Evgjeni Baxhos, ka rrëfyer në “Open” dhe rastin e një djali...

Iu gjetën shenja okulte në trup, gazetarja ZBULON të tjera mistere brenda shtëpisë së 23-vjeçares: Simbole kishte dhe në letra, madje dhe objekte simbolike...

Gazetarja e njohur e kronikës, Anila Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me ngjarjen e rëndë, të vdekjes së 23-vjeçares nga Delvina, Evgjeni...

Iu gjetën simbole “të çuditshme” në trup, profesori: 23 vjeçarja nga Delvina ka qenë pjesë e një rituali, ka tentuar të dalë nga rrjeti...

Profesori i Profilizimit Kriminalistik Ervin Karamuça, thotë se 23 vjeçarja nga Delvina që ka ndërruar jetë disa ditë më parë dhe që në trup...

Dy vite burg për Adriatik Llallën, gazetarja: Të shkarkuarit nga vettingu mund të kenë të njëjtin fat

Gazetarja Anila Hoxha thotë se gjyqtarët dhe prokurorët që janë shkarkuar nga vettingu mund të kenë të njëjtin fat me ish-kryeprokurorin Adriatik Lalla, i...

Policia e arrestoi për vrasjen në Elbasan, por i iku me pranga në duar, 37-vjeçari flet duke qarë: Everestin e kisha shok, erdha nga...

Mbrëmjen e vrasjes së 41-vjeçarit Everest Caka në lagjen “Skëndërbej” në Elbasan, RENEA zbarkoi atje dhe nisi shoqërimet e personave që mund të kenë...

Gazetarja nxjerr një tjetër emër të përfshirë në ngjarjen e Elbasanit: Ndodhet në Polici, ishte shoferi i makinës pa targa me xhama të zinj

Gazetarja e T.CH, Anila Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Elbasan, ku mbeti i vdekur...

Gazetarët e kronikës ‘skanojnë’ ‘kumbarin’ e Shkodrës: Ishte ndërmjetës dhe korruptonte sistemin, nuk bënte ekzekutime. U investua për LSI-në

Vrasja e Bardhok Pllanajt dje në Shkodër me 30 plumba në trup, është një nga ngjarjet më të rëndë kriminale që kanë ndodhur vitet...

U ekzekutua dje me breshëri kallashnikovi, gazetarja zbulon lidhjet e ‘kumbarit’ të Shkodrës me politikën: Kur bandat përplaseshin, ai ndërtonte pallat 10-katësh, vetëm 1...

Ekzekutimi mafioz i Bardhok Pllanajt mbrëmjen e djeshme në Dobraç të Shkodrës konsiderohet si një nga ngjarjet më të rëndësishme në këtë qytet, për...

Paralajmëron gazetarja: Së shpejti mund të kemi një dosje tjetër kriminale, i përket qytetit të Elbasanit

Gazetarja e kronikës Anila Hoxha informoi mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" se shumë shpejt drejtësia mund të ketë një tjetër dosje kriminale në...

Lajmet e fundit