Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

anila denaj

Mblidhet Komisioni për “Territorialen”, Denaj: Të mos biem viktimë e mungesës së zbatimit të ligjit

Ditën e sotme është mbledhur Komisioni për Reformën Administrativo-Territoriale. Bashkëkryetarja socialiste Anila Denaj gjatë fjalës së saj u shpreh se ka një mungesë monitorimi...

Zgjedhjet në Suedi, Gjiknuri dhe Denaj shpërndajnë fletëpalosje për SDP-në: Ndihmojmë tre kandidatët me origjinë shqiptare

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri dhe deputetja Anila Denaj kanë ndjekur nga afër fushatën për zgjedhjet parlamentare dhe vendore në Suedi. Gjiknuri...

Pse i hoqe Anila Denajn dhe Etilda Gjonajn? Rama: I kanë bërë detyrat e tyre në dikastere, ne jemi një skuadër që ndryshon në...

Anila Denaj dhe Etilda Gjonaj ishin dy nga ministret që nuk u konfirmuan në qeverinë “Rama 3”. I pyetur se përse zgjodhi të mos u...

Dëmshpërblimi 110 milionë euro ndaj Becchettit, ministrja Anila Denaj e pranon: Patjetër që do ta paguajmë kur vendimi të jetë i formës së prerë

Ministrja e Financave Anila Denaj e ka pranuar që Shqipëria do ta paguajë dëmshpërblimin prej 110 milionë euro ndaj sipërmarrësit italian Francesco Becchetti, kur...

Lajmi i MIRË për ekonominë shqiptare, 39 miliardë lekë i shtohen buxhetit të shtetit

Lajm i mirë për buxhetin e shtetit, pasi do t’i shtohen 39 miliardë lekë më shumë. Ka qenë ministrja e Ekonomisë dhe Finanacave, Anila Denaj...

Lajm i MIRË: Pas një vit e gjysmë pezullim, nis lundrimi i trageteve nga Saranda drejt Korfuzit (Data për udhëtimin e parë)

Pas afro 1 viti e gjysmë është hapur me kapacitet të plotë lundrimi i trageteve për udhëtarët nga Porti i Sarandës drejt Portit të...

Ambasada Gjermane në Tiranë jep lajmin: Sot u nënshkrua një hua prej 100 milionë euro për zbatimin e reformës në…

Ambasadori Gjerman në Tiranë, Piter Zingraf, së bashku me ministren e Financave Anila Denajn dhe drejtorin e Bankës Gjermane për Zhvillim (KfË) Björn Thies...

VLORË/ Damiani “shkakton TËRMET” në PS: Pse humbëm vota! Njerëzit që punuan për vota personale; të ndryshojë Bashkia; 118 të deleguar dështuan, ja ku...

Socialistët Vlonjatë e bënë analizën e tyre për zgjedhjet 2021. Damian Gjiknuri, në raportin pëundimtar shpërndarë strukturave, “u ka bërë një dush të ftohtë”...

VIDEO-FOTO/ Timonieri nuk ankoron dot anijen, Luigi Soreca dhe Anila Denaj kthehen andej nga erdhën, qytetarët i presin prej orësh për çeljen e sezonit...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë, ku qytetarët po presin fillimin e ceremonisë së çeljes së sezonit turistik në Sarandë.Çelja e sezonit...

“Lajm i mirë”, Anila Denaj: Ekonomia shqiptare po performon pozitivisht, 5 miliardë lekë më shumë në buxhetin e shtetit

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj ka dhënë lajmin e mirë sa i përket ekonimisë shqiptare. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Denaj...

Lajmet e fundit