Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

anija britanike

Tensione në Detin e Zi, anija dhe avioni rus qëllojnë drejt luftëanijes britanike

Anije të flotës ruse kanë hapur zjarr paralajmërues ndaj luftëanijes të Marinës Mbretërore Britanike. Mediat britanike raportojnë se një avion rus model Su-24 ka lëshuar...

Lajmet e fundit