Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Angela Martini

Angela Martini me zemrën në Shkodër, zgjedh lagjen ku ka jetuar për të ndërtuar terrenin sportiv

Bashkia Shkodër ka dhënë driten jeshile për ndërtimin e terrenit sportiv në shkollën “Ali Laçej”. Të pranishëm në këtë projekt drejtori i shkollës, Ardian Bardhi, ...

FOTO/ Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës, pozon vetëm me një “gazetë fustan” në trup

Modela shqiptare Angela Martini tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj. Ajo poston vazhdiisht foto dhe video, ku shfaqet tepër sensuale. Së fundmi bukuroshja brune...

“E përcaktuam vetë gjininë e fëmijës”, Angela Martini tregon pse zgjodhëm nënë “surrogate” për të sjellë në jetë djalin e tyre

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos Savulescu u bënë prindër për herë të parë në dhjetor. Kur njoftoi ardhjen në jetë të djalit, modelja...

Angela Martini bekohet me djalë, nëna “surrogate” sjell në jetë fëmijën e parë për modelen dhe biznesmenin rumun

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos Savulescu janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja e kanë pagëzuar të voglin me emrin Kyree,...

Angela Martini flet për herë të parë mbi arrestimin e bashkëshortit të saj: Burri im është i pafajshëm, e dua shumë…

Një ndër çiftet më të komentuar në median rozë është çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu. Ai gjatë kohëve të fundit ka qenë në qendër...

Lirohet Dragos Savulescu, pse u la i lirë bashkëshorti i Angela Martinit vetëm një ditë pas arrestimit

Lihet i lirë Dragos Savulescu. Bashkëshorti i Angela Martinit është liruar vetëm një ditë pas arrestimit të bujshëm në ishullin grek Mykonos, bëjnë me...

I arrestuan partnerin në Mykonos, vjen reagimi i parë i Angela Martinit (FOTO)

Bashkëshorti i Angela Martinit, Dragos Savulescu, u arrestua ditën e djeshme pas një kohe të gjatë në arrati. Ai u arrestua në Mykonos bashkë me...

Angela Martini poston“foton e nxehtë”, ekspozon të pasmet dhe “zbërthehet” para pasqyrës

Angela Martini është një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në medien rozë. Modelja shqiptare njihet për pozat joshëse që ajo poston...

Angela Martini “për shtatë palë qejfe” në jahtin luksoz, modelja provokon ndjekësit me fotot “e nxehta”

Angela Martini është një ndër modelet më me klas dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka ditur si të...

Ngre fustanin me dorë dhe tregon…, Angela Martini provokon fansat me video ‘super hot’

Angela Martini është një ndër personazhet më të komentuara dhe shumë të ndjekur në rrjete sociale. Bukuroshja poston foto dhe video...

Lajmet e fundit