Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

anetaresimi i shqiperise

Rama sërish kritika BE-së: Kosova duhet të ishte pa viza, ne dhe Maqedonia s’duhet të rrimë gjithë kohës në Zoom

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka folur sot te “Pallati i Brigadave” gjatë pritjes zyrtare për anëtarësimin e Shqipërisë në Këshillin e Sigurisë në...

Kapja e personave të shumëkërkuar, Shqipëria anëtarësohet në ENFAST

Shqipëria është anëtarësuar në Rrjetin Europian të Skuadrave për Gjetjen e Personave në Kërkim. ENFAST është një rrjet i gjerë strukturash...

Anëtarësimi i gënjeshtërt në BE!

NGA DENIS DYRNJAJA Ajo që dihet dhe që duhet është destinacioni fundor i një rrugëtimi të gjatë, por të vendosur properëndimor...

Lajmet e fundit