Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Aneta Rama

Linda Rama përlotet kur flet për Anetën: Na kishte bindur që nuk do ikte asnjëherë, ajo ishte madhështore…

Linda Rama është përlotur kur ka folur për vjehrrën e saj të ndjerë, Anetën, nënën e kryeministrit Edi Rama.Ajo u shpreh në “Ilva Now”...

“Këmbëngulës në punën e vet, ti shkojë gjërave deri në fund”, Edi Rama rikthen fjalët e Anetës, spoti “surprizë” dy ditë para zgjedhjeve, rishfaqet...

Që kur ishte fëmijë në një foto në plazh. Dhe më pas një takim me të atin, Kristaqin, mandej fjalët e Anetës në një...

Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë përqafuar me gjyshen Aneta dhe shkruan vetëm 2 fjalë: Ëngjëlli im (FOTO)

Kristi Rama, vajza e Olsi Ramës, vëllait të kryeministrit ka publikuar një foto me gjyshen e saj Aneta Rama, e cila është ndarë nga...

‘Ah sa gjynah që…’, Rudina Xhunga kujton Aneta Ramën: Ja pse nuk e intervistova kurrë

Gazetarja Rudina Xhunga ka ngyshëlluar familjen Rama për humbjen e nënës së tyre Aneta Rama. Përmes një shkrimi të ndjerë, Xhunga...

Sot në 56-vjetorin e lindjes, Rama publikon foto me Anetën dhe thyen ‘rekord’ pëlqimesh: Me gruan që më dha jetën

Sot kryeministri Edi Rama mbush 56 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, Rama ka zgjedhur të publikojë një foto me të ëmën, gruan që...

Rama tërhoqi titullin për Anetën, ish-ministri e sulmon ashpër: Trego të vërtetën, historia e shkuljes së dhëmbëve sajesë

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ishte në Vlorë ku tërhoqi çmimin e nënës së tij Anetës, e cila siç zbuloi shefi i qeverisë...

Rama si rrallëherë, i prekur rrëfen për të ëmën: Po përpiqet me sëmundjen e vështirë, ndër gratë e para që shkuli dhëmbët e burrave...

Kryeministri Edi Rama sot në Vlorë ka marrë një çmim akorduar nga Urdhri i Stomatologëve të Shqipërisë për nënën e tij, Anetën. ...

Nëna e Edi Ramës, Aneta në kafe me Aqif Rakipin dhe biznesmenin e njohur (Foto)

Vetëm një ditë pas akuzave të Partisë Demokratike ndaj deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi, se kërkohet nga drejtësia italiane, një foto po qarkullon në...

Në mitingun përmbyllës, Edi Ramën e shoqëron një person i veçantë (Foto)

Kryeministri Edi Rama, në mitingun përmbyllës të fushatës elektorale në qytetin e Vlorës, shoqërohet nga nëna e tij, Aneta Rama. Kjo...

Aneta Rama, nëna e kryeministrit në gjyq me kushërinjtë për apartamentin

Mamaja e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama ka paditur disa kushërinj të saj, për një apartament në Tiranë. Në çështjen civile Nr....

Lajmet e fundit