Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

andrew cuomo

U akuzua për ngacmime seksuale, dorëhiqet Guvernatori i New Yorkut

Guvernatori i New Yorkut, Andrew Cuomo njoftoi sot dorëheqjen pas akuzave për ngacmime seksuale. Gjatë një deklarate për media 63-vjeçari demokrat mohoi prerazi akuzat duke...

Hetimi nxorri Cuomon e Nju Jorkut fajtor për ngacmime seksuale, Guvernatori i mohon akuzat (VIDEO)

Sipas një hetimi pesë-mujor, të detajuar të martën nga Prokurorja e Përgjithshme e shtetit të Nju Jorkut, Guvernatori Andrew Cuomo ka ngacmuar seksualisht gra...

Mbyllen hetimet për Guvernatorin e Nju Jorkut: Andrew Cuomo ka ngacmuar seksualisht disa gra dhe punonjëset e tij

Një hetim ndaj Guvernatorit të Nju Jorkut Andrew Cuomo ka zbuluar se ai ngacmonte seksualisht disa gra, përfshirë punonjësit në zyrën e tij. Duke njoftuar...

Guvernatori Cuomo jep lajmin e bujshëm: Mund të jenë infektuar më shumë se 1.6 milionë njujorkezë

Rezultatet e para nga testet e antitrupave koronavirus në Nju Jork, zbuluan se 21% nga 1300 banorë kanë rezultuar pozitivë me covid-19. ...

Lajmet e fundit