Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

andon vasili

Meta vlerëson financierin Andon Vasili: Për aktin heroik dhe mbrojtjen e pasurisë së përbashkët në 1997

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, me anë të një ceremonie solemne, vlerësoi financierin atdhetar, z.Andon Vasili, për aktin e pashembullt heroik, qytetar dhe profesional...

Lajmet e fundit