Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ANDI PRIFTI

Tragjedia në Fier, Policia arreston drejtorin e OST dhe inxhinierin: Detyruan dy elektriçistët të ngjiteshin në shtyllën e tensionit të lartë, ata vdiqën në...

Drejtori i Operatorit të Sistemit të Transmetimit në Fier dhe inxhinieri i kësaj kompanie, janë arrestuar nga Policia pasi kanë urdhëruar punonjësit e tyre...

Lajmet e fundit