Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

andi permeti

I qëndroi pranë në 61 ditët e përballjes me Covid, ish-deputeti dedikim bashkëshortes për përvjetor: Një vit më parë dukej e pamundur…

Ish-deputeti Andi Përmeti ishte një nga ligjvënësit shqiptar që e kaloi shumë rëndë Covid-19. Ai u infektua dhe për 61 ditë luftoi me virusin,...

“Një standart i ri demokracie”, ish-deputeti përshëndet vendimin e “Kushtetueses” për zgjedhjet e 30 Qershorit

Ish-deputeti Andi Përmeti ka përshëndetur vendimin e Gjykatës Kushtetuese për të shpallur të rregullta zgjedhjet lokale të 30 Qershorit, në të cilat morën pjesë...

“Punime të mbara Kuvendit të PD”, Andi Përmeti “i kthehet” Bashës: Në 8 vite ke bërë zotime të shumta publike, por ka ndodhur e...

Ish-deputeti Andi Përmeti ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pasi ky i fundit u zotua se nuk do të...

“Shqiptarët s’janë aq trima..” , deputeti i kthehet nënkryetares së Bashkisë: Provokim arrogant që s’ka lidhje me qytetarinë korçare

Deputeti Andi Përmeti ka reaguar për deklaratën e nën/kryetares së Bashkisë së Korçës, e cila u shpreh se shqiptarët nuk janë aq trima sa...

“Të hiqen fjalët NËNË dhe BABA”, reagon ashpër deputeti: A thua se na ka sjellë lejleku! Kjo kauzë kërkon të poshtërojë familjen tonë, nuk...

Kërkesa e organizatës LGBTI, e cila kërkon që të hiqen emrat NËNË dhe BABA dhe të zëvendësohen me emërtimet “prind që lind nr.1” dhe...

“Mos merrni jetë për karrigen tuaj”, kandidati i Bindjes Demokratike reagon i revoltuar pas mitingut të Bashës në Korçë: Kjo skenë nuk sjell pushtet,...

Kandidati për deputet i Bindjes Demokratike, Andi Përmeti pas takimit të Lulzim Bashës me qindra mbështetës në qytetin e Korçës ka reaguar i revoltuar...

Ndodhet në Turqi duke u kuruar për Covid-19, deputeti shqiptar i kërkon ndjesë djalit të tij që i mungoi në 1-vjetorin e lindjes

Deputeti Andi Përmeti kaloi një kohë të vështirë në jetën e tij, pasi i duhej të përballej me koronavirusin. Gjendja e...

Deputeti Andi Përmeti në gjendje të rëndë, i prekur nga COVID po kurohet në repartin e kujdesit intensiv

Deputeti i i opozitës Andi Përmeti po kalon një periudhë të vështirë shëndetësore pasi është prekur nga koronavirusi. Mësohet se Përmeti...

‘Po na drejtojnë 3 organizata të korruptuara’, Përmeti: Kërkojmë votën e qytetarëve që besojnë te ndryshimi i Shqipërisë

Kandidati i Bindjes Demokratike, Andi Permeti është shprehur se janë 3 organizata të korruptuara që drejtojnë vendin, duke iu referuar PS, PD dhe LSI....

‘Ulu aty, ulu’, deputeti kërkon 1 minutë heshtje për Teatrin, Ruçi ia pret shkurt

Shembja e godinës së Teatrit Kombëtar ka sjellë pakënaqësi në radhët e deputetëve të opozitës parlamentare. Deputeti Andi Përmeti ka marrë...

Lajmet e fundit