Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

andi lila

Ikin figura të rëndësishme e futen të reja, Andi Lila, Lediana Fratari dhe Jul Deda zgjidhen si anëtarë të Këshillit Kombëtar të PD

Partia Demokartika ka publikuar listën e plotë të fituesve të anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD. Në këtë listë pati “surpriza”, ku emra të rëndësishëm...

“Nuk keni bërë asgjë për sportin”, debat mes Fidel Yllit dhe Andi Lilës: Nuk e keni lexuar ligjin e bërë në 2013-tën, Arena Kombëtare...

Ish-deputeti socialist Fidel Ylli u zgjodh pak javë më parë në krye të Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar. Ai ishte i ftuar sonte në emisionin...

Andi Lila i del në krah Bashës dhe sulmon PS-në: Ne u sollëm si europianë, por u shpërblyem si në mesjetën barbare, ata grabitën...

Koordinatori Kombëtar i Sportit në Partinë Demokratike, Andi Lila, ka dalë në krah të kryedemokratit Lulzim Basha.Ai akuzon Partinë Socialsite se i ka manipuluar...

“Nëse Basha nuk mban premtimet do t’i thyejmë xhamat e Kryeministrisë”, Andi Lila bën deklaratën e fortë: Fjalë nderi kjo, inçizojeni!

Një ndër suprizat e kësaj fushate të Partisë Demokratike ka qenë dhe ish-futbollisti Andi Lila. Në mars të këtij viti, ai u caktua nga Lulzim...

Heqja e pasaportave diplomatike për lojtarët, reagon Andi Lila: Hakmarrje! I hoqën pasi i dhamë bluzen e Kombëtares Lulzim Bashës, qeveria e re do...

Ditën e sotme qeveria vendosi që t’u heqë pasaportën diplomatike lojtarëve të Kombëtares së futbollit që kualifikuan Shqipërinë në Kampionatin Europian të vitit 2016.Ditën...

I premtoi vend si deputet, por në lista nuk e kishte emrin; Lulzim Basha i jep Andi Lilës postin e rëndësishëm në PD

Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares Andi Lila, merr postin e rëndësishëm në Partinë Demokratike. Kreu i kësaj force politike Lulzim Basha, i ka besuar...

Në krah të ish-lojtarit të Kombëtares dhe Jorida Tabakut, Basha ndjek ndeshjen Shqipëri-Angli në lokal

Kryetari i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha së bashku me ish-futbollistin Andi Lila, kandidaten e PD Jorida Tabaku dhe Belind Këlliçin po ndjekin ndeshjen Shqipëri-Angli...

U votua në listën e kandidatëve për deputet në Degën e PD-së Kavajë, Andi Lila: Faleminderit që më konfirmuat, vetëm të bashkuar do ta...

Partia Demokratike ditën e djeshme ka mbajtur votimet në qarkun e Tiranës, ku anëtarësia ka votuar për kandidatët që do të vijojnë në fazën...

Në prag të sfidës me Shqipërinë, tjetër mungesë e rëndësishme për Francën

Ekipi i Francës vazhdon “tkurrjen” nga yjet e skuadrës, të cilët janë dëmtuar në prag të ndeshjeve kualifikuese për Euro 2020. ...

Andi Lila nuk i përmban emocionet: Më duket si hera ime e parë, nuk më zuri gjumi gjithë natën

Në konferencën për shtyp të ditës së sotme të trajnerit të Kombëtares Kristian Panuçi, tekniku italian është shoqëruar edhe nga futbollisti Andi Lila. ...

Lajmet e fundit