Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

andi hoti

Djali i Ukshin Hotit e mohon: Eshtrat e babait tim nuk janë gjetur akoma, duhet të ketë ndonjë keqkuptim

Pak orë më parë portali Albania Post ka publikuar lajmin se janë gjetur dhe po kthehen në Kosovë eshtrat e intelektualit dhe ish-profesorit të...

Lajmet e fundit