Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Andi Bushati

Publikoi databazën për patronazhistët, Apeli zmbraps SPAK-un: Serveri i Lapsi.al nuk do të sekuestrohet

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e SPAK-ut për sekuestrimin e serverave të portalit Lapsi.al. Kjo media në administrim të gazetarëve Andi...

Ironia e analistit për Yuri Kim: Kjo foto fiks si ai romani i Markezit, si quhet se e harrova…

Ditën e sotme nisi me ceremoni zyrtare shtetërore “Defender 21”, me forcat e SHBA dhe NATO-s që do të shfrytëzojnë territorin tonë për të...

Bushati nuk përmbahet: Vlora duhet të jetë krenare për atë që ka bërë në 1997

Analisti Andi Bushati teksa po flitej për presidentin Meta dhe “fushatën” e tij në Vlorë ditët e fundit të zgjedhjeve, tha se qyteti bregdetar...

Shkarkimi i Presidentit/ Bushati me tone të ashpra: I teket Ramës të tallë TRAPIN me Ilir Metën dhe ngre komision

Analisti i njohur Andi Bushati ka folur sërish sot në “Open” me tone të ashpra lidhur me temën e shkarkimit të presidentit të Republikës,...

Bushati akuza ndaj SPAK-ut: Është lecka e këpucëve të Ramës! PD s’e mund dot regjimin, ndaj duhet të shkrihet! Po unë ç’faj kam që…

Analisti Andi Bushati është treguar shumë kritik, si shpeshherë ndaj qeverisë, teksa ka thënë se jetojmë në një regjim fashist të cilin PD nuk...

Bushati lëshon gojën ndaj moderatores: Pse të shkoj Basha në parlament? T’i bëjë gojore Edi Ramës?

Analisti Andi Bushati ka dhënë sot në “Open” idenë e tij, për hapat e radhës që duhet të bëjë tashmë opozita pas humbjes në...

Andi Bushati sulmon Bashën: Duhej të ikte! Mbajti një fjalim qesharak e pa thelb. Kur i do menderja ai thotë…

Analisti i njohur Andi Bushati thotë se priste nga Lulzim Basha të largohej nga kryesia e Partisë Demokratike pas humbjeve në zgjedhje. Bushati tha se...

“Dorëzohet” edhe Andi Bushati: Pushteti ka bërë masakër! Opozita prodhon lajme të rreme se ka fituar

Analisti i njour Andi Bushati shprehet se rezultati në zgjedhje për opozitën është katastrofik, teksa i akuzon se prodhojnë lajme të rreme për të...

Bushati bën deklaratën e fortë: Vota mbrohet me armë. Pjerin Xhuvanin sot e vrau Edi Rama. Nëse do kishte SPAK dhe jo b*thë lëpirësa,...

Analisti Andi Bushati ka thënë sot në “Open” se Pjerin Xhuvanin sot e vrau Edi Rama. Kjo sipas tij sepse Rama dhe rilindja e...

Gjyqtarja Olldashi URDHËRON sekuestrimin e telefonave dhe kompjuterave të Lapsi.al (DOKUMENTET)

Gjyqtarja Ilirjana Olldashi (foto djathtas) ka marrë vendimin gjyqësor, duke urdhëruar sekuestrimin e aparatëve telefonikë, kompjuterave, serverave (këto të fundit gjenden në Gjermani), usb,...

Lajmet e fundit