Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Andi Bejtja

Sikur Sali Berisha të qëndronte në shtëpi

Nga: Andi Bejtja Pas menaxhimit amator, pa dinjitet dhe pa sovranitet, totalisht personal të Lulzim Bashës pas ditës “Non Grata” të Berishës dhe rëndom si...

“PABURRËRI!” Gazetari “sulmon” PD për çështjen “Berisha”: Dalin njerëz pa dinjitet dhe karakter që japin lloj-lloj deklaratash, shyqyr që nuk erdhën në pushtet

Gazetari Andi Bejtja është revoltuar me qëndrimin që po mban Partia Demokratike për çështjen “Berisha”, pasi thotë se Pd e ka trajtuar paburrërisht këtë...

‘Kam 15 vjet që kritikoj PD’, databaza e nxjerr Mero Bazen votues të pasigurt: Kolegët e mi që punojnë pranë Lulit dalin votues të...

Sot prokuroria speciale SPAK ka nisur hetimet për databazën e përfolur të të dhënave të qytetarëve, me informacione konfidenciale, të cilat sipas disa raportimeve...

Andi Bejtja për ‘linçimin’ e Shahinit  dhe shqipen zyrtare: Të pyeste Albinin dhe nëse nuk e bindte të pinte një kafe me trajnerin e...

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ditën e djeshme dha dorëheqjen duke bërë edhe një deklaratë të bujshme. Ajo tha se është...

‘Presidenti të vazhdojë të masturbojë me Kushtetutën’, shpërthen gazetari: Luli të këndojë në banjë dhe Monika të shtrojë byrekun…

Gazetari Andi Bejtja mendon se e vetmja mënyrë për të kthyer ditën e shembjes së teatrit kombëtar në një ditë të bardhë, është që...

Andi Bejtja i bën një pyetje të vështirë Ramës për dy kamarierët që i ka shokë

Analisti Andi Bejtja kap një detaj të fortë nga paketa ekonomike e qeverisë Rama duke i lënë këtij të fundit "detyrë" të gjejë “gjeagjëzën”....

Ironia e Andi Bejtjes: Me kaq njerëz sa po shof sot në rrugë, Rama ka vetëm një shpresë, të dalë me Çim Pekën në...

Dita e sotme, më shumë se sa një dite në karantinë, i ngjante një dite të zakonshme me lëvizje makinash, njerëz në punë e...

Ironia e Andi Bejtes me deklaratën e ambasadores Yuri Kim: Ka ngatërruar edhe ato femra që i kanë rrobat e banjos me flamurin amerikan

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u distancua nga tubimi i thirrur nga Presidenti Meta duke shfaqur habi për faktin që në këtë...

1.15 miliard euro për tërmetin, Andi Bejtja: Bravo Ramës si lypës, ta shohim si kryeministër …

Analisti Andi Bejtja duke komentuar donacionet 1.15 miliard euro që u mblodhën për Shqipërinë në Konferencën e Donatorëve në Bruksel, thotë se kryeministri Rama...

Andi Bejtja me Çim Pekën në Prishtinë, Ramushi i pret me whisky, verë e konjak! Albini modestisht me ujë e kafe (KONTRASTET)

Analisti Andi Bejtja i cili tashmë i është bashkuar ekipit të Çim Pekës, bashkë me këtë të fundit kanë shkuar në Prishtinë. ...

Lajmet e fundit