Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

andel trebicka

Bllokimi i fluturimeve në Rinas, flet kontrollori: Na i lejon ligji, kemi shpallur paaftësi dhe jo grevë. Asnjë nuk mund të na zëvendësojë ne,...

Prej mbrëmjes së djeshme fluturimet në Rinas janë bllokuar për shkak se 65 kontrollorët kanë shpallur paaftësinë për të punuar, duke e arsyetuar me...

Lajmet e fundit