Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

analiza e zgjedhjeve

Votat e demokratëve të ndara në 6 bashki, por PS e Edi Ramës kryeson me dyfishin e tyre, diferencë bën vetëm Shkodra (ANALIZA)

Partia Socialiste kryeson bindshëm garën për zgjedhjet e 6 marsit, shkruan newsbomb.al. Në tre bashki tashmë të majtët kanë shpallur fitoren, në dy të...

Taulant Balla bën analizën e zgjedhjeve të 25 Prillit në qarkun e Fierit: Na duhet më shumë koordinim dhe bashkëveprim

Drejtuesi politik i PS-së në qarkun e Fierit, Taulant Balla, ka zhvilluar ditën e sotme analizën e zgjedhjeve të 25 Prillit në Zharrëz, Ruzhdie...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala