Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Analisti bën deklaratën e fortë: Nuk habitem që Sandër Lleshi me Kryeprokuroren të fusin brenda Ramën

Analisti bën deklaratën e fortë: Nuk habitem që Sandër Lleshi me Kryeprokuroren të fusin brenda Ramën

“Sandër Lleshi është një person që do të fusë frikën si majtas ashtu dhe dajthtas, një gjeneral që tani do bëj karrierë aty....

Lajmet e fundit