Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

anadolu

Erdogan në gjendje të rëndë shëndetësore, me zor flet dhe s’i mban dot sytë hapur (VIDEO)

Disa pamje të Erdogan, ku shihet në gjendje të lodhur fizike i pamundur të flasë dhe të mbajë sytë hapur, është shpërndarë masivisht në...

Agjencia shtetërore turke e lajmeve nxjerr zbuluar vendndodhjen bazave të SHBA në Siri

Turqia është hakmarrë ndaj mbështetjes që Shtetet e Bashkuara të Amerikës i kanë dhënë luftëtarëve kurdë në Siri, duke publikuar përmes agjencisë shtetërore të...

Lajmet e fundit