Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Ana Veizi

21 janari dikur dhe tani/ Si kanë ndryshuar gjërat pas 9 vitesh, kush ishte dhe kush është ‘në vijën e parë’ të PS (FOTO...

Fotoja e parë i përket 21 janarit të vitit 2012, atëhere kur të gjithë i kishin sytë nga opozita e Edi Ramës që më...

21 janari/ Këtë herë Rama s’del për homazhe, Balla dorë për dore me Ana Veizin dhe nënën e Hekuran Dedës (VIDEO)

Sot shënohen 9 vite nga vrasja e 4 protestuesve të 21 janarit Ziver Veizi, Hekuran Deda, Faik Myrtaj dhe Aleks Nika. ...

9 vite pas vrasjes së të atit, Ana Veizi me sytë nga SPAK: Sa të mbaroj shkollën do i futem vetë drejtësisë (Ç’thotë për...

Ana Veizi, vajza e Ziver Veizit, një prej protestuesve të vrarë me duar në xhepa në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ më 21 janar 2011,...

’21 janari më shtyu të studioja Drejtësi’, rrëfimi prekës i Ana Veizit, 8 vite më parë iu vra babai në bulevard

Ziver Veizi është një prej 4 viktimat të 21 Janarit 2011. Dje në 8 vjetorin e kësaj ngajrje të rëndë, si çdo vit familjarët...

E bija e Ziver Veizit, Ana: Si e zë gjumi Shkëlzen Selimin? Më vrau babanë për së dyti

Pas vrasjes së katër demonstruesve në 21 Janar, mes tyre edhe e Ziver Veizit, e bija Ana u rrit mes bulevardit dhe shkallëve të...

Nipi i Ziver Veizit – Berishës: Kryekriminel, të na falësh që na vrave! Ti e do në lule të ballit….

Nipi i Ziver Veizit të vrarë gjatë protestës së 21 Janarit të 2011-ës thotë se me vendimin e Gjykatës së Lartë për të mbyllur...

Ana Veizi rrëfen ngjarjen e 2011-ës: Jam e lodhur nga çdo 21 janar, te Rama kam besim

Ana Veizi, vajza e të vrarit Ziver Veizit në demostratën e 21 janarit 2011, ka rrëfyer momentet tragjike të para 5 viteve. ...

Lajmet e fundit