Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Ana Paula Zacarias

Ministrja e Portugalisë jep lajmin NEGATIV: Nuk ramë dakord për Shqipërinë! SHTYHET data për hapjen e negociatave

Ministrja portugese Ana Paula Zacarias, duke folur në një dalje për shtyp në Luksenburg, lidhur me ecurinë dhe procesin e integrimit në BE të...

Shqipëria dhe Maqedonia në Europë, zv.presidenti i KE: Shteti i së drejtës do të jetë parametri kryesor për negociatat

“Për mbajtjen e Konferencës së parë Ndërqeveritare me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, elemtn thelbësor është shteti i së drejtës”. Kështu është thënë në...

Lajmet e fundit