Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Ana Lleshi

Nga “Përputhen” në Gjykatë, i publikoi fotot Ana Lleshit, dënohet me burg Arjon Luli

Dy prej pjesëmarrësve në emisionin "Përputhen"  Ana Lleshi dhe Arjon Luli dy vite më parë përfunduan në dyert e Gjykatës. Shkak për këtë u bë...

“Do e plasim, jemi bomba me sahat”, Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj do të jenë në “Big Brother VIP”?

Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj janë dy nga konkurrentet e “Përputhen” të cilat arritën të rrëmbejnë një vëmendje mjaft të madhe. Pas përfundimit të emisionit...

“Du me t’pa, kallxom ku je?!”, Ana LLeshi “flirton” publikisht me Getinjon, reperi e le me “gisht në gojë”, nuk pritej përgjigjja e tij

Një koment mes Ana LLeshit dhe reperit të njohur, Getinjos sapo ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Mjaftoi një foto nga Getinjo dhe Ana Lleshi...

“Seriozisht, ke patur kaq talent dhe nuk ke kënduar asnjëherë?!, Dj Vicky ironizon publikisht Ana LLeshin: Bravo!

Dy ditë më parë publikimi i këngës së Ana Lleshit “Deal” i la të gjithë “gojë hapur”, për keq. Ky projekt i parë muzikor...

Lajmet e fundit