Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Ana Dhamo

Fushata PS/ Ana Dhamo: Ndërtojmë 32 shkolla në Durrës, jo më mësim me turne

Ana Dhamo, kandidate e Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit, vjen nga fusha e arsimit. Në një takim me banorët e Shkozetit Dhamo...

Kandidatët e PS takim në Katundin e Ri: Mandati i tretë për të përfunduar projektet e nisura

Kandidatët e skuadrës së Partisë Socialiste të Durrësit Milva Ekonomi, Ana Dhamo, Arkend Balla dhe kryebashkiakja e Durrësit Emiriana Sako kanë zhvilluar një takim...

Lajmet e fundit