Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

AMP

U tallën në “WhatsApp” me të miturën e humbur, AMP nis hetimin disiplinor ndaj shefave të Tiranës: Komunikime joetike

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka nisur procedurat disiplinore ndaj shefave të komisariatit në Tiranë dhe punonjësve të tjerë, për komunikime joetike në grupin e...

Sherri mes policëve në Tiranë, AMP: Në hetim efektivi i FNSH-së dhe i Forcës së Posaçme Operacionale

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (AMP) ka sqaruar ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku dy efektivë u përplasën me njëri-tjetrin në Tiranë. AMP sqaron se...

Drejtonte Mercedesin i dehur, Agjencia e Mbikëqyrjes Policore arreston shefin e Zjarrfikëses

Shefi i Repartit Zjarrfikës në Cërrik është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Agjencia e Mbikëqyrjes Policore. 36 vjeçari me incialet A.T, është ndaluar...

AMP çon në prokurori dy inspektorët e Rrugores së Durrësit, dyshohet se i morën para një shofereje

Dy inspektorë të Rrugores së Durrësit dhe një shofere femër janë çuar në Prokuroria nga ana e Agjencisë së Mbikqyrjes Policore, pasi akuzohen se...

Vodhi 30 mijë euro nga banesa e qytetarit, arrestohet polici hajdut! Sekuestrohet edhe shuma e parave

Një polic 24-vjeçar në komisariatin e Cërrikut është vënë në pranga pas denoncimit të një qytetari se i kishin vjedhur një shumë të madhe...

Arrestohet polici në Tiranë, fshinte gjobat nga sistemi kundrejt ryshfetit

Një efektiv i Policisë Rrugore të Tiranës është ndaluar nga Agjencia e Mbikëqyrjes Policore, pasi dyshohet se shuante nga sistemi i policisë gjobat e...

Vdekja e 32-vjeçarit, Prokuroria dhe AMP deklaratë: Trupi nuk kishte shenja dhune, në stomak u gjet qese e bardhë e çarë (E PLOTË)

Prokuroria e Tiranës dhe Agjencia e Mbikëqyrjes Policore kanë dalë me deklaratë të përbashkët në lidhje me vdekjen e 32-vjeçarit Leart Kurti, gjatë orëve...

AMP pezullon nga puna dy policët e korruptuar

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka pezulluar nga detyra dy inspektorët në Komisariatin e Policisë Kavajë. Shtetasit H.T dhe B.H të cilët ushtronin detyrën e tyre...

AMP për Euronews Albania: ‘Plumbi i artë’ nuk u dekonspirua

Hetimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore nuk ka zbuluar efektivë të dyshuar për dekonspirim në operacionin “Plumbi i artë” ku 13 persona nuk u...

Pezullohen nga detyra shefi dhe nënkomisarja e Policisë së Elbasanit, nuk ndaluan personin e shpallur në kërkim

Drejtoria e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore në Elbasan ka pezulluar nga puna dy nënkomisarë, pas vendimit të dhënë nga gjykata e këtij qyteti. Bëhet fjalë...

Lajmet e fundit