Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Amir Rrahmani

Lojtarët e Kosovës në Finlandë për ndeshjen, dërgojnë një mesazh të bukur për të gjithë shqiptarët

Përfaqësuesja e Kosovës ndodhet në Finlandë për ndeshjen e parë në historinë e saj në eleminatoret e një Botërori. Edhe pse më 5 shtator...

Pas ndërroi ekipin përfaqësues, Amir Rrahmani prezantohet te Dinamo e Zagrebit

Amir Rrahmani u transferua ditën e djeshme te Dinamo Zagrebit në Kroaci. Ish-qendërmbrojtësi kuqezi ishte pjesë e RNK Splitit, por së fundmi ai vendosi...

Rrahmani i dorëzon letrën e lamtumirës Armando Dukës: Dy faktorë më shtynë për të zgjedhur Kosovën

Pas Milot Rashicës, Alban Mehës dhe Herolind Shalës, edhe një tjetër futbollist ka vendosur që ta lërë Kombëtaren e Shqipërisë për t’iu bashkuar Përfaqësueses...

Amir Rrahmani flet për mundësinë e largimit drejt Përfaqësueses së Kosovës

Qendërmbrojtësi i përfaqësueses kuqezi, Amir Rrahmani i kontaktuar nga redaksia newsport.al ka folur në lidhje me të ardhmen e tij në kombëtaren e Shqipërisë....

Amir Rrahmani reagon pas largimit: Nuk është e lehtë

22 vjeçari Amir Rrahmani ka reaguar pas vendimit të trajnerit Gianni de Biasi për mos ta marrë në Francë me Kombëtaren Shqiptare. ...

Sondazhi në newsbomb.al: Më të pakënaqur që u la jashtë Rrashica apo Gjimshiti? Rezultati befasues (FOTOT)

Si e vlerësoni mungesën e ftesës për Rashicën, Rrahmanin, Gjimshitin dhe Shalën, ishte pyetja që newsbomb.al u bëri lexuesve dhe rezultati është befasues deri...

Katër lojtarët që mbetën jashtë “Euro2016”, ja statistikat e tyre me Kombëtaren

Milot Rashica, Berat Gjimshiti, Amir Rrahmani dhe Herolind Shala janë katër lojtarët që do të kthehen në shtëpi pas stërvitjes në Austri me Kombëtaren...

Manaj dhe Rrahmani festojnë përnjëherë ditëlindjen, i uron edhe Armand Duka

Rei Manaj dhe Amir Rrahmani festojnë sot ditëlindjen. Dy futbollistët e kombëtares janë uruar edhe nga kreu i FSHF Armand Duka. “Gëzuar...

Lajmet e fundit