Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ambulance

Ndodh në Shqipëri: Makina me dhëndrin dhe nusen nuk i hap rrugë ambulancës (Video)

Thuajse të gjithë shoferët kanë hasur një ambulancë të rrugë, teksa janë munduar t’i hapin korsinë, pavarësisht rrugëve të ngushta të Shqipërisë. Ka dhe...

U përplas nga kamioni, humb jetën në spital i aksidentuari një javë më parë

Ka humbur betejën me jetën i aksidentuari në fillim të javës në aksin rrugor që të çon në fshatin Rreth të Shijakut. ...

Lajmet e fundit