Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

ambulance

Aksident në Berat, kamionçina e mbushur me bombula gazi përplaset me ambulancën

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në vendin e quajtur “Rrapi” në lagjen “30 Vjetori” në Berat, ku një automjet është përplasur me...

Aksidenti në Sarandë ku u plagos rëndë infermierja, ambulanca ishte kundravajtje, u përplas në kryqëzim me ‘MBW X5-ën’

Zbardhen detaje të reja nga aksidenti i ndodhur sot në Sarandë ku ka mbetur e plagosur rëndë një infermiere e cila është nisur me...

VIDEO/ ‘Më keni marrë kundër vullnetit tim’, gruan e hipin ‘me dhunë’ në ambulancë, arrestohen më shumë se 20 protestues

Ka zgjatur shumë më pak se sa ishte menduar protesta e qytetarëve në "Sheshin Skënderbej", pasi që në fillim protesta ka qenë e dhunshme...

Provimi i letërsisë, maturantja në Tiranë humb ndjenjat në ambientet e shkollës

Një maturante e Gjimazit 'Ismail Qemali' në Tiranë ka humbur ndjenjat mëngjesin e sotëm teksa priste për t’u futur në provimin të lëndës së...

E RËNDË në Turqi, foshnja tre muajshe digjet e gjallë brenda autoambulancës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi ku një foshnje tre muajshe u dogj e gjallë brenda një autoambulance, pas shpërthimit të bombole...

Treni me shpejtësi marramendëse merr përpara ambulancën, vdes shoferi dhe mjeku (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Poloni, ku treni ka marrë përpara një ambulancë, duke vrarë dy persona. Nga pamjet...

Ambulanca del nga rruga, përfundon në një kanal në Maminas

Një ambulancë ka dalë nga rruga mesditën e sotme duke përfunduar në kanal. Ngjarja ka ndodhur në Maminas të Durrësit teksa...

Digjen rëndë tre punonjës të OSHEE-së gjatë punës në nënstacion

Tre punonjës të OSHEE-së kanë pësuar djegie të rënda gjatë punës në qytetin e Vlorës. Punonjësit e OSHEE ishin duke riparuar...

Ndodh në mes të Tiranës, policia ndalon ambulancën për t’i hapur rrugë eskortës së zyrtarëve (VIDEO)

Ndodh që në mes të Tiranës, ambulanca që rend rrugëve gjithmonë me urgjencë për të marrë ose për të transportuar të sëmurët që kanë...

Ndodh në Shqipëri: Makina me dhëndrin dhe nusen nuk i hap rrugë ambulancës (Video)

Thuajse të gjithë shoferët kanë hasur një ambulancë të rrugë, teksa janë munduar t’i hapin korsinë, pavarësisht rrugëve të ngushta të Shqipërisë. Ka dhe...

Lajmet e fundit