Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

ambulanca

Kujdes, pamje të forta/ Makina përplas motorin, i riu në gjendje të rëndë

Makina përplas motorin, i riu në gjendje të rëndë. Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në qendër të Shkodrës ku drejtuesi i një...

Ambulanca aksidenton këmbësorin, transportohet me shpejtësi drejt Spitalit të Traumës

Një këmbësor në Koplik të Shkodrës është aksidentuar nga një autoambulancë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe i plagosur ka mbetur shtetasi G.Rr.,...

Lajmet e fundit