Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

ambulanca

Shoferja e revoltuar: Mos kërkoni ambulanca në kohë kur askush nuk ia hap rrugën

Një shofere tregon e irrituar atë që ka ngjarë sot përgjatë autostradës Tiranë - Durrës, ku në ambulancë ka mbetur e bllokuar mes makinave...

Tiranë, i jep fund jetës me fotoksinë

Vetëhelmimi me fotoksinë i ka marrë jetën një tjetër personi, këtë radhë në Tiranë, ku një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës. ...

“Ambulanca i braktis, policia bën sehir”, djemtë e shpëtojnë vetë plazhistin nga mbytja (Video)

Një djalë ka rrezikuar të humbë jetën në plazhin e Divjakës pasi është mbytur teksa u zhyt në ujë. Por...

Shpërthejnë tre ambulanca në hyrje të spitalit në Angli

Tre ambulanca kanë shpërthyer në flakë në hyrje të një spitali në Redhill të Britanisë së Madhe. Ngjarja ka ndodhur disa...

Lumi del nga shtrati, rrëmben ambulancën me 4 persona brenda

4 persona rrezikohen të mbyten për arsye se autoambulanca ku ata ndodhen është rrëmbyer nga uji i lumit Kardhiq në fshatin Zhulat të Gjirokastrës....

Një 23 vjeçare nga Dibra dërgohet e vdekur dhe me shenja dhune në spital

Një 23-vjeçare nga Dibra është dërguar e vdekur mbrëmjen e sotme në spitalin e Peshkopisë. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por sipas burimeve për...

60 vjeçari ndërron jetë në një lokal në Korçë, familjarët akuzojnë ambulancën për vonesë

Një person ka humbur jetën teksa ndodhej në një lokal në qytetin e Korçës. Shtetasi Rexhep Zerolli ka ndëruar jetë në lokal për shkaqe...

Lajmet e fundit