Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

ambulanca

Aksident në Maminas, përplasen tre makina, ambulanca në vendngjarje (VIDEO)

Dita e parë e fundjavës e gjen autostradën Tiranë - Durrës të ngjeshur me automjete që shpejtojnë për të kapur plazhin. ...

Aksident i rëndë në Elbasan, vdes një person

Një aksident rrugor me pasojë një të vdekur ka ndodhur disa minuta më parë në Elbasan. Viktima është 45-vjeçari Besnik Shehu,...

Gjendet i mbytur në lumë një person

Trupi i pajetë i një personi është gjetur pak çaste më parë në ujërat e lumit në Pogradec. Viktima është identifikuar si...

Tronditëse, gruaja lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes në Tiranë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë, ku një grua ka tentuar të vevërtitet. Mësohet se gruaja e moshësh...

Aksident në Lezhë-Laç, makina përplas motorin

Një akisdent i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në superstradën Lezhë-Laç, pranë fshatit Ishull-Shëngjin. Mësohet se një automjet është përplasur me...

Pikante në Elbasan, protestuesit e Monika Kryemadhit i hapin rrugën ambulancës (VIDEO)

Prej më shumë se një ore opozita ka nisur protestat masive në vend duke bllokuar disa akse rrugore. Kryetarja e LSI...

Aksident në Vlorë, makina bie në kanal, plagosen rëndë tre persona

Tre persona kanë mbetur të plagosur pasi një automjet ka dalën nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur pak...

Djali i ri dergjet në rrugë me kokën e çarë mbi pellgun me gjak, SKANDAL me ambulancën (Video, pamje të rënda)

Një djalë i ri është plagosur rëndë në kokë, ditën e sotme në qytetin e Durrësit, për shkaqe që nuk dihen ende. ...

Lajmet e fundit