Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

ambulanca

Protestuesi humbet ndjenjat, lejohet të kalojë edhe ambulanca me gruan shtatzënë në Elbasan

Protesta e paralajmëruar nga opozita për bllokimin  e akseve kryesore në 12 qarqe të vendit, ka nisur dhe priten ngjarje të reja nga momenti...

Tym dhe gaz lotsjellës, lëndohet një tjetër protestues, mbërrin me urgjencë ambulanca para Kryeministrisë

Prej orës 11:00 kur edhe filloi protesta e opozitës, për asnjë moment nuk janë ndalur tensionet para Kryeministrisë.   Protestuesit disa...

Përplaset aeroplani me helikopterin në Itali, disa të vdekur

Një aeroplan me turistë dhe një helikopter janë përplasur në ajër ditën e sotme në veri të Italisë. Të paktën 4...

Shpërthim i madh në një lokal në Gjakovë, raportohet për 9 të plagosur

Të paktën 9 persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi në një lokal në Rahovec të Gjakovës. Policia e Kosovës bën...

Inagurohet flota e re me ambulanca, Rama bën premtimin për mjekët: Ata që do punojnë jashtë zonës së banimit do…

Kryeministri Edi Rama ishte në sheshin "Nënë Tereza" aty ku u inagurua flota me 52 autoambulanca të reja për QSUT-në.  ...

Aksident i rëndë në Milot-Lezhë, tre të plagosur nisen drejt Tiranës (Foto)

Të paktën tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë nga një aksident mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot –Lezhë. Dy...

Cfarë po ndodh në Laprakë? ‘Dhjetëra ambulanca drejt spitalit të Traumës bllokohen në trafik’ (VIDEO)

Dhjetëra ambulanca që i janë drejtuar spitalit të Traumës janë bllokuar mbrëmjen e sotme në Laprakë. Këtë denoncim e ka bërë...

Aksident i tmerrshëm në Librazhd-Elbasan, dyshohet për 10 të plagosur

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në aksin Librazhd-Elbasan. Sipas informacioneve paraprake dyshohet se 10 persona...

Lajmet e fundit