Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

ambulanca

Makina përplaset me ambulancën në Tiranë, dëmtohet pacientja dhe pasagjerja

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e "Rinasit", ku ambulanca është ëprplasur me një mjet tjetër. Për pasojë ka mbetur e dëmtuar...

Policia arreston shoferin e ambulancës që u aksidentua në Rinas, humbi jetën pacientja; 20 vjeçari në Tiranë rreh mjekun e urgjencës

Ilir Shullazi, shoferi i ambulancës që u aksidentua dje në rrugën e Rinasit, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Shtetit. Si...

Grabitja e dështuar/ Hajdutët shkojnë në shtëpinë e drejtorit të shkollës, tremben nga ambulanca, njërin e kap komshija me pistoletë (VIDEO)

Një grabitje që fatmirësisht ka dështuar është regjistruar sot në fshatin Zejmen të Lezhës. Për ngjarjen janë arrestuar dy autorët, të cilët nuk kanë...

Gruaja shembet në tokë te Parku Rinia, qytetarët i vijnë në ndihmë dhe thërrasin ambulancën

Një grua rreth të 60-at ka shfaqur probleme shëndetësore dhe është rrëzuar në tokë ditën e sotme pranë Parkut Rinia në Tiranë. Kanë qenë kalimtarët...

Aksidentohet ambulanca në Rrogozhinë, sapo kishte transportuar të infektuarin me Covid-19

Një ambulancë është aksidentuar në zonën e njohur si Bishti i Zhurit, në aksin rrugor Kavaje-Rrogozhine. Sipas informacioneve për mediat, ambulanca sapo kishte...

Sulmuan me gurë policinë dhe ambulancën, arrestohet babë e bir në Tiranë, në kërkim 6 të tjerë

Policia e Tiranës ka arrestuar 2 persona që sulmuan dy ditë më parë policinë dhe ambulancën te Unaza e Re në Tiranë. ...

E përplasi ambulanca, vdes në spital këmbësorja

Ndërron jetë në spital këmbësorja që u aksidentua këtë mëngjes në Tiranë. Mësohet se F.S 70 vjeç ka ndërruar jetë në...

Aksident në Tiranë, ambulanca përplas gruan, e transporton më pas në spital

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Tiranë. Mësohet se një autoambulancë ka përplasur një këmbësore. Ndërkohë, gruaja e aksidentuar është...

Lajmet e fundit