Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

ambulanca

Përgjaket dita e përkujtimit të Holokaustit, një person vret 7 njerëz si dhe plagos disa të tjerë, priti të mbaronin lutjen…

Shtatë izraelitë janë vrarë teksa po dilnin nga një sinagogë në Jerusalemin Lindor, duke përgjakur kështu ditën e përkujtimit të Holokaustit. Sipas mediave vendase...

Ish-drejtori i Policisë, Hysni Burgaj: Efektivët thirrën ambulancën për Lear Kurtin, ishte i zbehur, mjekët thanë “nuk është detyra jonë”

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj ka dhënë mbrëmjen e sotme detaje të tjera për vdekjen e të riut Lear Kurti në Tiranë....

Fermeri vret me thikë fqinjin në Maliq, sherri dyshohet për motive të dobëta (EMRAT)

Një person ka mbetur i vrarë pasi është qëlluar me thikë mbrëmjen e sotme në Maliq. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Rrëmbec, ku...

E pazakontë në Maliq / Ambulanca e gjen të moshuarën pa puls në banesë, “ringjallet” kur shkon policia

Një rast i rrallë ka ndodhur në fshatin Libonik të bashkisë Maliq. Një e moshuar rreth 75 vjeç, është parë pa shenja jete nga familjarët,...

Tifozët boshnjakë përplasen me Policinë te “Air Albania”, përdoret gaz lotsjellës, pranë stadiumit dhe ambulanca (VIDEO)

Tifozët e ekipit të Zrinjskit të Bosnje Hercegovinës janë përplasur mbrëmjen e sotme me efektivët e Policisë së Shtetit, që janë në gatishmëri për...

E rëndë në Tiranë, një burrë pëson infarkt teksa po ecte në rrugë (Pamjet)

Një person ka pësuar infarkt mesditën e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë të populluar të kryeqytetit, ku burri ishte duke ecur...

Raportime për incident kimik/ Rrjedhje gazi në Parkun Olimpik të Londrës, vendi mbushet me ambulanca dhe policë (PAMJET)

Parku Olimpik i Londrës është evakuuar pas një rrjedhje gazi në pishinën e Olimpike. Mediat vendase raportojnë për një numër të panjohur personash që...

Investim 1.4 milion euro, Urgjencës Kombëtare i shtohen edhe 20 ambulanca me të gjitha aparatet jetëshpëtuese

20 ambulanca të te reja me pajisje moderne i janë shtuar Urgjencës Kombëtare. Në fjalën e saj ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se kjo...

Makina përplaset me ambulancën në Tiranë, dëmtohet pacientja dhe pasagjerja

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e "Rinasit", ku ambulanca është ëprplasur me një mjet tjetër. Për pasojë ka mbetur e dëmtuar...

Policia arreston shoferin e ambulancës që u aksidentua në Rinas, humbi jetën pacientja; 20 vjeçari në Tiranë rreh mjekun e urgjencës

Ilir Shullazi, shoferi i ambulancës që u aksidentua dje në rrugën e Rinasit, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Shtetit. Si...

Lajmet e fundit