Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

amber heard

“E rrënuar” pas humbjes së gjyqit me Depp, Amber Heard i ofrohen 9 milionë dollarë për të luajtur në një film porno

Procesi gjyqësor mes Johnny Depp  dhe Amber Heard përfundoi gjatë verës, por emrat e tyre vazhdojnë të dominojnë titujt kryesorë në mediet rozë. Kësaj here aktorja...

Johnny Depp fiton gjyqin, vjen reagimi i parë i Amber Heard: Është një hap mbrapa për gratë

Teksa Johnny Depp fitoi gjyqin kundër ish bashkëshortes së tij Amber Heard, kjo e fundit pa humbur kohë ka dhënë deklaratën e saj të...

Gjykata i jep të drejtë Johnny Depp, ish-bashkëshortja Amber Heard do t’i paguajë miliona dollarë

Një Gjykatë në Virxhinia i ka dhënë të drejtë aktorit hollivuduan Johnny Depp, në gjyqin kundër ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard. Juria unanimisht ka vendosur...

Juria merr vendimin për gjyqin mes Johnny Depp dhe Amber Heard

Juria në Gjykatën e Virxhinias ka arritur vendimin për padinë për shpifje të aktorit Johnny Depp kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard, e cila...

Aktorja e njohur tregon detaje nga kërcënimet e Johhny Depp ndaj saj: Më tha se do më vriste dhe do kryente marrëdhënie seksuale me…

Historia e ndërlikuar mes aktorëve Amber Heard dhe Johhny Depp, dikur bashkëshortë është padyshim një nga lajmet më të bujshme në mediat botërore. ...

Dëshmia: Ish-vjehrri kërcënoi me jetë Johnny Depp

Babai i Amber Heard kërcënoi se do të qëllonte Johnny Depp. David Killackey, i cili riparonte makinat klasike të ish-çiftit, tha se Herad ishte...


Lajmet e fundit