Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ambasdaoret

Ambasadorët e BE dhe SHBA për zgjedhjet: Mos e shit dhe mos e fal votën, demokracia është e paçmueshme (VIDEO)

Ambasadorët e vendeve të BE dhe ajo e SHBA kanë publikuar mëngjesin e sotëm një video mesazh për qytetarët shqiptarë ku kërkojnë të dalin...

Lajmet e fundit