Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ambasadori kinez

Sulm ambasadorit kinez, shpërthen makina e mbushur plot eksploziv, 4 persona humbin jetën dhe 12 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel luksoz në qytetin pakistanez të Quetta. Si pasojë e një shpërthimi kanë humbur jetën katër...

Lajmet e fundit