Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ambasadoret

Shkrimtari thumbon ambasadorët: Si s’e dinë ata si pasurohen politikanët tanë që s’kanë bërë kurrë punë tjetër? S’janë viktimë, por bashkëfajtorë!

Shkrimtari i njohur Kim Mehmeti ka bërë një shënim ironizues, duke mos nguruar të sulmojë ambasadorët e huaj në vendin tonë, qoftë Shqipëri apo...

“Mos i dëgjoni ambasadorët, në SHBA vriten njerëz në rrugë”, Basha merr “këshilla” në Bulqizë: Të bëjmë dhunë dhe revoltë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë dje në Bulqizë, ku ka zhvilluar një takim me qytetarët atje, në kuadër të fushatës që...

Ambasadorët Soreca dhe Yuri Kim “zbarkojnë” në KQZ, takim “kokë më kokë” më Celibashin

Ambasadori i BE në vendin tonë Luigi Soreca ka mbërritur këtë pasdite në ambientet e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për t’u takuar me kreun...

Takimi me drejtuesit e partive në Elbasan, Ambasadorët njëzëri: Zgjedhjet të jenë të lira dhe të ndershme! Nuk lodhemi së përsërituri derisa të jenë

Ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ajo franceze Elisabeth Barsacq dhe ai gjerman Peter Zingraf, kanë mbërritur sot në Elbasan dhe janë takuar me drejtuesit...

Zgjedhjet e 25-Prillit, Ambasadorët e BE: Fushata bazohet në respekt, dialog dhe përmbajtje

Duke qenë se ditën e sotme nis fushata elektorale e partive politike në vendin tonë, kreu delegacionit të Be-së në Shqipëri dhe Shefat e...

Albin Kurti letër ambasadorëve në Kosovë: Vendi është në gjendje të rëndë, na ndihmoni të përballojmë pandeminë COVID-19

Ish-kryeministri i Kososvës Albin Kurti u ka dërguar një letër të hapur të gjithë ambasadorëve në Kosovë, duke u kërkuar që të ndihmojnë institucionet...

Meta zbardh takimin me ambasadorët e BE-së: I sigurova se do dekretoj menjëherë ndryshimet e Kodit Zgjedhor! Çdo prekje e njëanshme e Kushtetutës e...

Presidenti Ilir Meta ka zbardhur takimin 60 minutësh me ambasadorët e vendeve të BE, të akredituar në Tiranë. Meta përmes një...

1 orë ‘kokë më kokë’ për Zgjedhoren, përfundon takimi i Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi i kreut të PD Lulzim Basha me ambasadorët e SHBA, BE dhe të Britanisë, të cilët mbërritën rreth 1 orë më parë...

VASILI nuk përmbahet ndaj diplomatëve të huaj: Solidaritet për gishtin e mesit, a guxon ndonje ambasador shqiptar të bëjë si ju? (DEKLARATA)

Petrit Vasili hodhi sërish akuza ndaj ambasadorëve të huaj që kanë kritikuar presidentin Meta për emërimet në Gjykatën Kushtetuese. Tejet i...

Paralajmërimi i gazetarëve: Presidenca ka disa video, prokuroria të nisë urgjentisht hetimin

Çështja e Gjykatës Kushtetuese ka thelluar përplasjen mes Presidencës dhe Kuvendit. Të shtunën zëdhënësi i Presidentit njoftoi se do të publikohet...

Lajmet e fundit