Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Ambasada e amerikane

Ambasada amerikane zbardh takimet e zyrtarëve të DASH: Duhet një opozitë e fortë që sheh përpara me popullin shqiptar

Ambasada e SHBA në Tiranë zbardh takimet e dy zyrtarëve të Departamentit Amerikan të Shtetit, të cilët dje dhe sot u takuan me aktorë...

Lajmet e fundit