Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

amarda toska

Ami shijon kohën me vajzën buzë detit dhe bën dedikimin e ëmbël: Shoqja ime e ngushtë përjetë (FOTO)

Moderatorja Amarda Toska ka nisur zyrtarisht pushimet. Mesa duket, ajo ka zgjedhur bregdetin e bukur të Jugut, për t’u relaksuar. Ami...

‘Ohh me baluke’, ju kujtohet si ka qenë Ami 9 vite më parë? (FOTO)

Amarda Toska ka vite që është shkëputur nga ekrani dhe moderimi I emisioneve, por gjithsesi vijon të mbetet në qendër të vëmendjes së publikut....

Ami shfaqet me bikini, ‘nxehet’ Ermali: O zonjë, avash çik me këto FOTOT

Prej disa ditësh çifti i njohur i ekranit, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi vijonë pushimet në Turqi. Ata ndonëse kanë zgjedhur...

Surprizon Amarda Toska! Shfaqet super në formë me bikini (FOTO)

Amarda Toska është një ndër vajzat më pëlqyera të showbiz-t shqiptar. Ajo komentohet shumë për raportin  që ka me bashkëshortin, Ermal...

Siç nuk e keni parë, Ami publikon FOTO me bikini

Amarda Toska është një ndër vajzat më pëlqyera të showbiz-t shqiptar. Ajo komentohet shumë për raportin  që ka me bashkëshortin, Ermal...

Në shtëpinë e Amit dhe Ermalit, zbuloni ligjin e rreptë që s’mund ta shkelë askush

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar në mediat rozë. Dyshja janë prindër...

Vetëm 5 vjeç, Ami dhe Ermali i plotësojnë djalit ‘ëndrrën në sirtar’ (FOTO)

Moderatori Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet më të përfolur në median rozë. Ata kanë së bashku dy fëmijë,...

Lajmet e fundit