Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

Alvin Berisha

“I detyronte vajzat të mbuloheshin”, flet babai i Alvin Berishës: Gruaja u lidh në internet, iku në Siri pa dijeninë time

Babai i Alvin Berishës ka zbuluar detaje nga jeta e tij me bashkëshorten, e cila mori vendimin për të udhëtuar drejt Sirisë, pa dijeninë...

5 shqiptarë shpëtuan nga ferri i “Al-Hol’, flet babai i Alvin Berishës: Së shpejti do dalin të gjithë, Presidenti i Gjysmëhënës së Kuqe më...

Afrim Berisha, babai i Alvin Berishës që u kthye në Shqipëri pas 5 vitesh në kampin e AL-Hol në Siri, ka reaguar pas lajmit...

I shpëtoi kampit të ferrit, Meta pret në oborrin e Presidencës Alvin Berishën (FOTO)

“I lumtur të prisja sot në Presidencë dy miq të veçantë, Alvin Berishën dhe babain e tij, Afrimin”. Kështu shkruan Presidenti...

I bukur si yll, Alvin Berisha, vogëlushi që i shpëtoi kampit vrastar në Siri, vjen për pushime në Shqipëri dhe s’e heq nga trupi...

Nuk ka njeri në këtë vend që nuk ka derdhur lot me historinë e Alvin Berishës, vogëlushit shqiptar që i shpëtoi kampit të ferrit...

Alvin Berisha u shpëtua, por ç’u bë me fëmijët e tjerë shqiptarë në kampin e ferrit? Gazetari: Kam 2 muaj që interesohem e s’më...

Gazetari Flamur Vezaj ka rikthyer sërish në vëmendje shpëtimin e Alvin Berishës duke thënë se ka plot të tjerë që kanë mbetur ende në...

Alvin Berisha mirënjohës, surprizon emisionin që e shpëtoi nga ‘kampi i ferrit’ në Siri (Foto)

Të gjithë e kujtojmë historinë e trishtë, por me një fund të lumtur të vogëlushit Alvin Berisha, i cili prej vitesh ndodhej në kampin...

Meta dekreton shkarkimin e Gent Gazhelit, ambasadorit shqiptar që refuzoi të shpëtojë Alvin Berishën, ja kush e zëvendëson

Presidenti Meta ka dekretuar lirimin nga detyra të Gent Gazhelit, Ambasadorit të Shqipërisë në Turqi dhe ka zyrtarizuar emërimin e Kastriot Robos. ...

Nuk do ta besoni/ Pak ditë pasi shkoi në Itali, Alvin Berisha pëson NDRYSHIMIN drastik në pamje (FOTO)

Historia e vogëlushit Alvin Berisha ka prekur zemrat e të gjithë shqiptarëve që në momentin e parë kur u bë publike. ...

Lajmet e fundit