Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

altin kazizaj

Kolegji Zgjedhor rrëzoi kërkesën për Gjirokastrën, reagon PD dhe LSI: Vendimi u dha në kohë të shkurtër, nuk u pranuan provat shtesë

Kolegji Zgjedhor rrëzoi ditën e sotme kërkesën e PD-së për të shpalljen e zgjedhjeve të pavlefshme të zgjedhjeve në Gjirokastër. Menjëherë pas këtij vendimi kanë...

Lajmet e fundit