Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

altin gjoka

“Është i rrezikshëm dhe mban armë”, paralajmërimi i Luksenburgut për Aldo Gjinin që lëvizte i qetë në Tiranë: Nget BENZ G–AMG dhe kërkohet ndërkombëtarisht

Autori i plagosjes së dy shokëve Altin Gjoka 32 vjeç dhe Jetmir Marashi 28 vjeç është Aldo Iamandi Gjini 31 vjeç, i cili aktualisht...

Me dy mbiemra i skeduar për vrasje dhe drogë, kërkohet nga Europoli/ Zbardhet e shkuara kriminale e Aldo Gjinit që ka ngritur në këmbë...

Policia tashmë në bazë të kamerave të sigurisë dhe dëshmive të të plagosurve ka arritur të identifikojë autorin e plagosjes së dy të rinjve,...

VIDEO/ Plumb në shpatull dhe në gjoks, të plagosurit mund të flasin: Na qëlloi Aldo…

Të plagosurit Altin Gjoka 32 vjeç i cili mori një plumb në shpatull dhe Jetmir Marashi 28 vjeç i cili ka marrë një plumb...

FOTO/ Këtu ndodhën të shtënat me armë, Policia: Po ndjekim autorin që plagosi dy të rinjtë në lokal (EMRAT-DETAJE)

Altin Gjoka 32 vjeç dhe Jetmir Marashi 28 vjeç mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në rrugën “Todi Shkurti” pranë pallatit Grand, në Tiranë. Uniformat...

“Një grup ka hyrë në lokal për të marrë kamerat”, PAMJE nga vendngjarja me 2 të PLAGOSUR në Tiranë (EMRAT)

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e rëndë, por fatmirësisht pa viktima, mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Në një lokal “Bar...

Lajmet e fundit