Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

altin dumani

“Mungesa e zyrave, alarmante”, Altin Dumani raporton para KLP: Progres në konfiskimin e pasurive të krimit të organizuar

Kreu i SPAK Altin Dumani ka raportuar këtë të enjte para KLP për veprimtarinë e institucionit që ai drejton, përgjatë vitit 2022. Në këtë mbledhje...

Dokumenti/ Altin Dumani i dërgon Prokurorisë së Tiranës kallëzimin për 21 Janarin, vë në dijeni dhe xhaxhain e Aleks Nikës: Nëse ka prova për...

Kreu i SPAK Altin Dumani, i ka dërguar Prokurorisë së Tiranës kallëzimin që kanë bërë familjarët e të vrarëve më 21 Janar. Dokumenti mban...

Ambasadori hollandez takohet me Dumanin: Synojmë të forcojmë punën e SPAK me ndihmën e ekspertëve tanë

Ambasasdori i Hollandës në Shqipëri ReinoutVos së bashku një delegacion hollnadez kanë zhvilluar sot një takim me kreun e SPAK, Altin Dumani. Diplomati hollandez shkruan...

Gazment Bardhi i përgjigjet kërkesës së Dumanit, i dërgon SPAK aktakuzën amerikane për çështjen “McGonigal”

Deputeti demokrat Gazment Bardhi i është përgjigjur menjëherë kërkesës së kreut të SPAK Altin Dumani, për t'i vënë në dispozicion aktakuzën amerikane për çështjen...

Ambasadori britanik shkon në SPAK, takohet me Altin Dumanin

Alastair King-Smith, ambasadori i Britanisë së Madhe në Shqipëri, ka shkruar paraditen e kësaj të premteje në ambientet e Prokurorisë Speciale. Mësohet se King...

Ambasadorja e BE takohet me Altin Dumanin, Hohmann: Mbështesim një SPAK të pavarur dhe efektiv!

Ambsadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann ka zhvilluar një takim sot me kreun e SPAK, Altin Dumani. Diplomatja thotë se BE mbështet...

Xhaxhai i Aleks Nikës takon kreun e SPAK: Nuk kemi besim te Prokuroria e Tiranës

Mark Nika, xhaxhai i protesutesit të vrarë gjatë protestës së 21 janarit, Aleks Nikës, është takuar ditën e sotme me kreun e SPAK-ut, Altin...

Ambasadori italian takon Altin Dumanin: Mbështetje e pakushtëzuar ndaj SPAK, thelbësore puna e përbashkët ndaj korrupsionit

Ambasadori italian në Tiranë, Fabrizio Bucci, është takuar ditën e sotme me kreun e SPAK, Altin Dumani. Ky takim i ambasadorit me Dumanin është i...

Ekskluzive/ Flet kreu i SPAK, Altin Dumani tregon frikën e të mbeturit vetëm

Nga: Klodiana Lala Ishte një student i ri i sapodiplomuar kur për herë të parë hyri në një zyrë shteti. Djaloshit të ri nga Shupenza...

Kreu i KLSH takohet me Altin Dumanin: Të bashkojmë forcat për të luftuar dhe parandaluar korrupsionin

Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Arben Shehu zhvilloi këtë të mërkurë një takim pune në ambientet e SPAK me drejtuesin e këtij...

Lajmet e fundit