Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Altin Dhamo

Finalizohet TRIKALON, arrestohet në Fier i dënuari me BURGIM TË PËRJETSHËM (EMRI)

Policia e Lushnjes kap dhe ndalon një shtetas të dënuar me burgim të përjetshëm, në sajë të një operacioni policor të koduar "Trikalon". ...

Lajmet e fundit