Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Altin Basha

Sot e quan hajdut dhe njeri pa vlerë, ja çfarë shkruante 4 vite më parë Rezart Veleshnja për Altin Bashën: Ai më bëri ky...

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja ka akuzuar së fundmi regjisorin Altin Basha, duke e quajtur hajdur dhe njeri pa vlerë. Kjo, pas...

PLASI! Rezart Veleshnja shpërthen kundër Altin Bashës: Hajdut! Nuk ke pikë vlere, mos vidh punën tonë

Prej shumë vitesh kishte në duar timonin e “Portokallisë”, Altin Basha vendosi që të linte këtë spektakël për të nisur një rrugëtim të ri...

Zëvendësoi Kiço London si drejtor i Teatrit Eksperimental, ministrja Margariti i uron mirëseardhjen Altin Bashës: Eksperienca e tij do të shërbejë si motor zhvillimi...

Altin Basha është drejtori i ri i Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”, pasi zëvendësoi në këtë post Kiço London. Ministrja e...

‘Ti dhe me prapanicë t’i bësh gjërat, do kenë cilësi!’ Zbardhet e vërteta e largimit të Egla Canos nga Portokalli (MESAZHET ME ALTIN BASHËN)

Aktorja e spektaklit të humorit “Portokalli”, Egla Ceno, nuk do të jetë më pjesë e trupës së aktorëve, ndërsa në një intervistë ka thënë...

Rama nuk i ndahet intelektualëve, publikon MESAZHIN e Altin Bashës për Teatrin: Qartë dhe shqip, duhet godinë e re

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër mesazh intelektuali për prishjen e Teatrit Kombëtar. Këtë herë është regjisori Altin Basha, ai...

Altin Basha thumbon rivalët e ‘Portokallisë’: Nuk na arrijnë as te bishti

‘Portokallia’ është një ndër spektaklet më të ndjekura të humorit në Shqipëri. Regjisori i saj, Altin Basha, i ftuar sot në...

Plas keq SHERRI mes Altin Bashës e Laert Vasilit: O ti patriot i madh! O Zëdhënës i qeverisë e Bashkisë…

Sherr i ashpër mes regjisorëve Altin Basha e Laert Vasili. Basha e ka cilësuar Vasilin “zëdhënës së qeverisë dhe Bashkisë”. I...

Basha i Portokalli: Socialistët i ndjekin me kuriozitet skenat e humorit kundër Ramës

Regjisori i njohur i Protokolli Altin Basha është ka thënë mbrëmjen e sotme se socialistët ndjekin me shumë kuriozitet rolet që bëhen në emisionin...

Shembja e teatrit, shpërthen Altin Basha: S’kishte marrëveshje me Veliajn, Genc Fuga ‘shkë*dhata’ e Rilindjes

Regjisori Altin Basha ka folur për takimin që zhvilloi së bashku me disa artistë të tjerë me kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj,...

FOTOJA e qeshur me Veliajn, Altin Basha tregon ç’ndodhi në takimin me kryebashkiakun: Si na u kundërvu Aleanca

Në 27 qershor përmes një statusi në rrjetet sociale, të cilën e shoqëronte me një foto, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj lajmëroi arritjen e...

Lajmet e fundit