Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Alpha Bank Albania

Stafi i Alpha Bank Albania dhuron gjak nën moton ‘’Të dua jetë!’’

Nën moton “Të dua jetë!’’, stafi i Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Kryqin e Kuq Shqiptar, Dega Tiranë organizon në datat 1 dhe...

Stafi i Alpha Bank Albania dhuron gjak nën moton ‘’Të dua jetë!’’

Nën moton “Të dua jetë!’’, stafi i Alpha Bank Albania në bashkëpunim me Kryqin e Kuq Shqiptar, organizoi në datë 14 shkurt, për të...

Oferta fantastike nga Alpha Bank Albania

Përgjatë 21 viteve që operon në Shqipëri, Alpha Bank Albania ka patur përherë në fokus të saj klientin, duke krijuar produkte dhe oferta të...

Alpha Bank Albania inauguron degë të re në Durrës: Dega Taulantia

Më 4 mars 2019, Alpha Bank Albania inauguroi degën e saj të re, Dega Taulantia, e dyta në qytetin e Durrësit, në një ceremoni...

Alpha Bank Albania vrapoi me ritmin e qytetit në Maratonën e Tiranës

Gjatë javëve të fundit kudo në Tiranë dhe në zonën e Liqenit Artificial shikoje vrapues që përgatiteshin për Maratonën e Tiranës, e cila është...

Alpha Bank Albania dhuron 6.100 libra jashtëshkollorë në gjithë Shqipërinë (NISMA E VEÇANTË)

Alpha Bank Albania- Dhuro një libër! Në kuadër të përqasjes ndaj përgjegjësisë shoqërore të korporatës dhe angazhimit të vetë publik, Alpha...

Lajmet e fundit