Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

almira xhembulla

Ish-deputetja e Dibrës merr postin e rëndësishëm, Rama e emëron si zv.ministre të Mjedisit dhe Turizmit

Ish-deputetja nga Dibra Almira Xhembulla është emëruar zv.ministre e Mjedisit dhe Turizmit. Emërimi i saj në këtë post vjen pak ditë pas emërimit si...

Lajmet e fundit